Časté dotazy

Napadají vás otázky k našim službám? Odpovědi na ty nejčastější klientské dotazy jsme pro vás sepsali níže. Pokud mezi nimi přesto potřebné informace nenajdete, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktů ve spodní části stránky.

Zeptat se

Pronájem

Jaké služby nabízíte?

Nabízíme All-inclusive servis pro větší i menší projekty, chaty, chalupy a dalších rekreační objekty, přizpůsobený všem specifickým požadavkům každého klienta. Zajistíme celý proces pronájmu a správu nemovitostí v době, kdy je majitelé nevyužívají. Inzerce na největších rezervačních portálech, marketing, webové prezentace, klientský servis, rezervace, smlouvy, až po check-in / check-out, úklidy, technickou správu objektů a mnoho dalšího.

Jaké typy nemovitostí spravujete?

Vše, co lze krátkodobě pronajmout. Chaty, chalupy, sruby, apartmány, penziony a další rekreační nemovitosti.

Kolik si účtujete za své služby?

Výše naší provize vždy závisí na finálním rozsahu domluvených služeb, celkové rentabilitě a individuální domluvě. Kontaktujte nás pro bezplatnou kalkulaci.

V jakých lokalitách ČR působíte?

Působíme po celé České republice. Naše služby jsme schopni realizovat téměř ve všech lokalitách.

Prodej

Co když chci nemovitost prodat?

Náš Chytrý prodej může být pro spoustu majitelů nemovitostí ideálním způsobem, jak rychle prodat svoji nemovitost bez starostí. Při standardním procesu prodeje přes realitní kancelář čekáte na peníze až několik měsíců, ale my celý proces zkrátíme na minimum. Vyhnete se tím zdlouhavému procesu prodeje, nebudete muset řešit prohlídky, žádosti o snížení ceny a nabídka nebude nikde zveřejněna. Spolupracujeme se solventními investory, kteří jsou schopni od vás nemovitost okamžitě odkoupit.

Jaký prodej nemovitosti probíhá?

Na našem webu vyplníte a odešlete formulář se základními informacemi k nemovitosti a představou o ceně, za níž chcete prodávat. Vaši žádost zpracujeme, doptáme se na podrobnosti a nabídku rozešleme investorům. Pokud je vaše nabídka zaujme a na všem se domluvíte, zajistíme zdarma veškerý právní servis.

Kolik mě to bude stát?

Nic. Celý proces prodeje je zdarma a nezávazný až do podpisu kupní smlouvy. Naši případnou provizi za zprostředkování obchodu řešíme přímo s investorem. Neplatíte ani za právní servis renomované advokátní kanceláře, s níž na prodeji spolupracujeme.

Co když nenajdete investora?

Pokud nikdo z investorů o vaši nemovitost neprojeví zájem, oslovíme s vaším souhlasem prověřené realitní makléře, s nimiž spolupracujeme. Máme kontakty na profesionály s prokazatelnou historií a výbornými referencemi z celé České republiky. Ti se postarají o vše potřebné související s prodejem, pomohou vám rychle najít kupce a prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu

Ozvěte se nám a nechte svou nemovitost ožít

info@tvojechalupa.cz

Via Dometo s.r.o.
Nové Město, Příčná 1892/4
110 00 Praha 1, Česká republika

IČ: 143 11 968

My se ozveme Vám.

Zanechte nám svůj telefon a my Vás kontaktujeme, až se Vám to bude hodit.

Zavolejte mi

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: